حقیقی : حق مان بود دربی را می بردیم

*اول بگذار درباره خط هافبک پرسپولیس بپرسم ، بعد به داوری می رسیم ؟
خودم را می گویم که از بازی در پرسپولیس خیلی راضی هستم . همه وظایف خودشان را می دانند .ما در میانه میدان بهتر از استقلال بودیم ولی باید به گل می رسیدیم که حیف شد . راستش من فکر کنم برتری پرسپولیس در بازی به این دلیل بود که خط هافبک این تیم را از بازی خارج کرده بودیم.
*استقلال دیروز خیلی خوب نبود!
ببین استقلال صدرنشین لیگ است. آنها به طور حتم تیم خوبی هستند اما در این بازی از یک جایی به بعد به دنبال تساوی بودند . شرایط جدولی طوری بود که مساوی هم برای آنها نتیجه خوبی بود اما ما باید می بردیم که حیف شد . ما امکان این برد را داشتیم اگر پنالتی های مان گرفته می شد شاید شانس بیشتری داشتیم.
*یعنی اعتقاد داری اتفاق دقیقه 45 روی تو پنالتی بود؟
آقای قهرمانی داور خوبی هستند و احترامشان برای من واجب است. اما پنالتی یعنی همان صحنه ای که روی من اتفاق افتاد . من یک بازیکن رو به رویم داشتم رد می کردم که با بالا تنه و پایش من را زد . اگر رد می شدم موقعیت شوت داشتم . مطمئنم که پنالتی بود. جواد نکونام عزیز در آن صحنه روی من خطا کرد. البته خودم که این طور فکر می کنم.
*ولی خودت هم خیلی ساده تصمیم داور را پذیرفتی و اعتراضی نکردی؟
چه انتظاری داشتید؟ من برای آن صحنه کارت زرد گرفتم. داور نظرش این بود. نمی توانستم که اعتراض کنم و ریسک اتفاقات بدتر را بپذیرم. من بازیکنی نیستم که اعتراض کنم همان طور که بازیکنی نیستم که بخواهم داور را فریب دهم . آن صحنه پنالتی بود . این را خیلی صادقانه می گویم. آن صحنه با ضربه ای که خوردم ، تعادلم را از دست دادم و می گویم اتفاقی که افتاد ، پنالتی بود . این را می گویم با اطمینان صددرصد !
*چند موقعیت دیگر هم داشتید ؟
کلا موقعیت زیاد داشتیم . اما رحمتی خوب گلری کرد . او ستاره استقلال بود. مثلا از خود من هم توپ خوبی را گرفت
*شوت راه دورت را می گویی؟
رحمتی گلری شوت گیر است . من توپ را زدم اما او با یک رفلکس عالی آن را برگرداند. غیر از آن توپ چند فرصا خوب دیگر هم از مهاجمان ما گرفت. تمام این ها دست به دست هم داد تا نتوانیم برنده دربی باشیم و برای این حادثه باید از طرفداران مان عذرخواهی کنم.
*در این بازی به نوعی رقابت تو با نکونام بود . فکر می کنی برنده این دوئل شدی ؟
من با هیچ بازیکنی رقابت ندارم . تا الان چندین بار این سوال از من شده است و جوابم هم همین بود. دیگر هم لطفا این سوال را از من نپرسید . من فقط کارم را در تیم خودم می کنم و می خواهم پرسپولیس بتواند به موفقیتی دست پیدا کند .
*رقابت که چیز بدی نیست ؟
چه بد و چه خوب من با کسی رقابتی ندارم . برای من تماشاگران پرسپولیس مهم هستند که از صبح یا دیشب در استادیوم بودند . اینجا که جای کارهای شخصی نیست که با کسی رقابت داشته باشم . من با خودم رقابت دارم که بتوانم هر بازی برای پرسپولیس خوب بازی کنم
*فکر می کنی در تیم ملی بازی کنی ؟
امیدوارم . من را آقای کروش به تیم ملی دعوت کردند و به من فرصت دادند و بازهم می خواهم برای تیم ملی بازی کنم . همه بازیکنان بازی برای تیم ملی را دوست دارند و من هم می خواهم برای تیم بازی کنم . امیدوارم که این فرصت بزودی به من هم برسد و بتوانم در تیم ملی بازی کنم. البته این نیاز به نمایش خوب در پرسپولیس دارد. اگر ما بتوانیم دل هواداران مان را شاد کنیم و تیم به اوج برگردد ، حتما تیم ملی هم برایم در دسترس خواهد شد.
/ 3 نظر / 8 بازدید
NextHoliday.ir

وبلاگ جالبی دارین. اگه دوست دارین مطالبی راجع به جاهای دیدنی دنیا، رستوران ها و مراکز خرید معروف بدونید یه سر به ما بزنین. ممنون

مهتاب درخشانی

سلام وبلاگ جالبی داری قالب خوبی داره من دوست دارم تا با شما تبادل لینک کنم بیا با هم بلینکیم مهتاب درخشانی

مهسا جان نثاری

سلام انصافا وبلاگ خوبی داری یه سری هم به من بزن و تا با هم تبادل لینک کنیم بیا عزیزم